Príprava na svadobné fotografovanie a filmovanie

Titulok: Svadobný fotograf a kameraman Bratislava, Trnava, Nitra, Piešťany, Topoľčany, Trenčín, Levice, Nové Zámky,..... Vložil: fantastikfoto.sk Dátum: 28.04.2019

Máme fotografa a kameramana na svadbu v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Piešťany, Topoľčany, Trenčín, Levice, Nové Zámky,.....a ich okolí. Voľné termíny - info: fantastikfoto@email.com

Titulok: Hľadáme svadobného fotografa, svadba v Bratislave Vložil: Barbora + Stano Dátum: 11.04.2019

Na našu bratislavskú svadbu hľadáme profesionálneho a spoľahlivého svadobného fotografa. Sólo portréty budú fotografované na hrade Červený Kameň, sobáš v Modrom kostolíku v Bratislave a zábava bude v Sári csárda v Dunakiliti. Takže aby bol mobilný a k dispozícii celý deň do polnoci.

Titulok: Re:Hľadáme svadobného fotografa, svadba v Bratislave Vložil: Fotograf na svadbu v Bratislave Dátum: 11.04.2019

Vaše požiadavky splním, s fotografiami budete určite spokojní.

Titulok: hľadám svadobného fotografa na svadbu Piešťany Vložil: Martina Z. Dátum: 05.04.2019

Páči sa mi váš štýl svadobných fotografií. Svadba bude v Piešťanoch, máme záujem o svadobné fotenie od príprav nevesty do polnoci.

Titulok: Svadobný fotograf do Piešťan Vložil: Svadba Piešťany Dátum: 05.04.2019

Rád nafotím aj vašu svadbu v Piešťanoch. Konkrétny program svadobného dňa a plán fotenia svadby dohodneme na osobnom stretnutí, detaily doladíme mailom.

Titulok: Svadobné video Nitra Vložil: martin + majka Dátum: 02.04.2019

Ak filmujete svadby aj v Nitre, mal by som záujem o svadobného kameramana na svadbu v Nitre. Pošlite mi prosím aj cenu za fotografovanie svadby v Nitre spolu s videom.

Titulok: Svadobné video Nitra Vložil: svadobný kameraman nitra Dátum: 02.04.2019

Do mailu vám posielam cenu za fotenie a filmovanie svadby v Nitre.

Titulok: fotenie svadby Záhorie, Malacky, svadba Skalica Vložil: Vierka Dátum: 02.04.2019

Hľadám svadobného fotografa na svadbu v Skalici. Svadobné fotenie by sme chceli na Záhorí - v kaštieli Malacky, borovicovom lese, pieskových dunách, príp. v Plaveckom Podhradí na zrúcanine.

Titulok: Re:fotenie svadby Záhorie, Malacky, svadba Skalica Vložil: Fotograf na svadbu Záhorie, Malacky, Skalica a okolie Dátum: 02.04.2019

Máme pre vás fotografa na fotenie vašej svadby v Skalici, stihneme zároveň nafotiť aj sólo portréty nevesty a ženícha v kaštieli Malacky, v borovicovom lese a pieskových dunách po ceste z BA do Skalice. Chce to len presný časový plán, ktorý treba dodržať aby sme stihli sobáš v danom čase.

Titulok: Re:fotenie svadby Záhorie, Malacky, svadba Skalica Vložil: Helena Dátum: 27.05.2019

Dobrý deň môžem odporučiť tape produkcion,Peter Michalek

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok