Príprava na svadobné fotografovanie a filmovanie

Titulok: Svadobné fotenie Wiegerova vila Vložil: Monika Dátum: 08.01.2024

Chceli by sme svadobné fotenie v okolí Wiegerovej vily, máj 2024, máte voľný termín?

Titulok: Re:Svadobné fotenie Wiegerova vila Vložil: fotograf na svadbu Dátum: 25.01.2024

Upresníme do správy.

Titulok: Svadba v pivnici Radošina, kamera a foto za prijateľnú cenu Vložil: Nina Dátum: 21.06.2023

Budeme mať svadbu v Pivnici Radošina, cca 90 hostí. Máme záujem o svadobného fotografa a kameramana. prosím o cenovú ponuku na celý svadobný deň.

Titulok: Svadobný fotograf Bratislava, Trnava, Modra - svadba na hrade Červený Kameň Vložil: Simona Dátum: 06.06.2023

Na našu svadbu na hrade Červený Kameň hľadáme profesionálneho fotografa, páčia sa nám vaše fotografie, aká by bola cena za celodenné fotenie svadby?

Titulok: Re:Svadobný fotograf Bratislava, Trnava, Modra - svadba na hrade Červený Kameň Vložil: Fotograf na svadbu Hrad Červený Kameň Dátum: 06.06.2023

Posielam vám podrobnú cenovú ponuku do mailu.

Titulok: FOTOGRAF a KAMERAMAN za rozumnú cenu Skalica Vložil: Svadba Skalica Dátum: 02.06.2023

Hľadáme fotografa aj kameramana súčasne, najlepšie z tej istej firmy, ktorí by sa vedeli prispôsobiť, dohodnúť, hlavne za rozumnú cenu pri súčasnom zdražovaní. Na svadbu v Skalici, september 2023. Prosím o cenovú ponuku.

Titulok: Re:FOTOGRAF a KAMERAMAN za rozumnú cenu Skalica Vložil: Fotograf a kameraman na svadbu v Skalici, za prijateľnú cenu Dátum: 02.06.2023

Ako píšete v požiadavke, mať na svadbe fotografa a kameramana z jednej firmy, ktorí dlhodobo spolupracujú je výhoda - neskáču si do záberov, vzájomne sa dopĺňajú s maximálnou toleranciou. A u nás k tomu dostanete ešte zľavu 20% z celkovej ceny pri objednaní obidvoch služieb spolu. Výhodnú cenovú ponuku na fotenie a filmovanie svadby posielam do mailu.

Titulok: Je svadobné video zbytočné? Vložil: Mária Dátum: 31.03.2023

Ahojte nevestičky nezdá sa vám mať video zo svadby zbytočné? Preferujete svadobné fotografie alebo svadobné video, alebo obidve?

Titulok: Re:Je svadobné video zbytočné? Vložil: Dada Dátum: 31.03.2023

My sme mali aj fotografa aj kameramana..video sme si po svadbe púšťali s rodinkou a kamarátmi veľmi často, je vyborne spravene. Vôbec neľutujeme, že sme si objednali aj svadobné video, máme pamiatku na našu rodinu, známych, kamarátov, ... malé deti rýchlo vyrastú a mať ich profesionálne video nech stojí hocijakú cenu.

Titulok: Hladame kameramana a fotografa na svadbu v Modre Vložil: Petra a Michal Dátum: 25.05.2023

Máme záujem o svadobného kameramana a fotografa na našu svadbu v Modre, august 2023. fotenie a filmovanie od príprav nevesty a ženícha (svadobný účes + make up, obliekanie nevesty, ženícha), odobierka od rodičov, sobáš v kostole v Modre, zábava do polnoci Pod Gaštankou, Modra. Prosíme o cenovú ponuku.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok