Príprava na svadobné fotografovanie a filmovanie

Titulok: Svadobný fotograf Bratislava Vložil: timea Dátum: 19.12.2014

Dobrý deň, hľadáme svadobného fotografa na fotenie svadby v Bratislave. Chceli by sme si objednať váš balík fantastik 3. Je tam nejaký poplatok za cestu?

Titulok: Re:Svadobný fotograf Bratislava Vložil: Jana P. Dátum: 19.12.2014

Dobrý deň Timea, balík fantastik 3 (zároveň aj fantastik 1 a 2) zahŕňa aj cestovné náklady. Fotografujeme po celom Slovensku a južnej Morave bez príplatku na cestovné.

Titulok: Kde fotografovať svadbu v prípade zlého počasia? Vložil: Mirka N. Dátum: 21.05.2014

Chcela by som sa opýtať, či by ste nám vedeli nafotiť svadobné portréty - rande (foto svadobného páru) aj v prípade zlého počasia (keby pršalo). Chceli by sme fotografie z prírody, príp. z pekného parku. Kde by sa dali spraviť ešte pekné fotky?

Titulok: Re:Kde fotografovať svadbu v prípade zlého počasia? Vložil: svadobný fotograf, fantastikFOTO Dátum: 21.05.2014

Milá Mirka, nemusíte sa obávať, určite budete mať krásne svadobné fotografie. Aj keď preferujete fotografie z prírody (exteriéru), niektoré soboty v roku sú celé upršané. V takom prípade mám k dispozícii prenosné fotoštúdio (zábleskovú sústavu lámp). Nafotíme profesionálne fotografie v hocijakom interiéri. Samozrejme vyberieme niečo vhodné v mieste konania svadby, alebo v okolí.

Titulok: svadobný fotograf Skalica Vložil: IGOR Dátum: 03.04.2014

Budeme mať svadbu v Skalici a potrebujeme svadobného fotografa na fotenie svadby v Skalici. Fotografujete aj v Skalici?

Titulok: Re:svadobný fotograf Skalica Vložil: svadobný fotograf do Skalice Dátum: 03.04.2014

Zdravím Igor, máme fotografa na fotenie vašej svadby v Skalici. Do mailu nám napíšte presný termín a rozsah služieb o ktoré by ste mali záujem.
Fotografujeme svadby aj v Skalici (bez poplatku za cestovné náklady), fotíme aj v Senici, Myjave a na celom Záhorí. Máme tam nafotených už niekoľko svadieb.

Titulok: potrebujeme fotografa na svadbu, Bratislava Vložil: michaela g. Dátum: 05.02.2014

Dobrý deň, mali sme dohodnutého svadobného fotografa, a mesiac pred termínom na fotenie svadby (marec 2014) nám zrušil rezerváciu, že iná nevesta mu zaplatí viac za iný balík služieb. Potrebujeme svadobného fotografa na našu svadbu v Bratislave a máme záujem o vaše služby. Veľmi sa mi páčia vaše svadobné albumy.

Titulok: Re: fotograf na svadbu - Bratislava Vložil: svadobný fotograf, fantastikFOTO Dátum: 05.02.2014

Michaela, ďakujeme, že ste sa obrátili na nás. Máte šťastný a krásny deň pred sebou, a náš svadobný fotograf je Vám k službám. Rezervácia termínu a garancia dohodnutej ceny za fotografie je pre nás 100% záväzná.

Titulok: svadobný fotograf Modra a Pezinok Vložil: andrea n. Dátum: 19.01.2014

Dobrý deň, páčia sa mi, aj môjmu snúbencovi svadobné fotografie čo máte v galérii. Chceli by sme si objednať vášho svadobného fotografa na fotenie našej svadby v Modre, sobáš bude v Peyinku.

Titulok: Re: svadobný fotograf - svadba v Modre a Pezinku Vložil: fantastikFOTO Dátum: 19.01.2014

Dobrý deň Andrea,
náš svadobný fotograf rád nafotí aj váš svadobný deň. Pošlite nám mailom bližšie informácie - hlavne termín svadby.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok